HAKKIMIZDA

Anadolu Hırdavat olarak, sektörel tecrübemizi ve geniş çaplı müşteri memnuniyeti politikamızı birleştirerek 2016 yılında www.hirdavatonda.com sitemizi değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

MİSYONUMUZ

Hırdavat sektörünün özellikle sanal pazardaki  açıklarını ve eksikliklerini sürekli olarak arayan ve bu açık ve eksikleri gidermeye çalışan,  güleryüzlü ve anlayışlı personeli ile müşteri  ilişkilerini her zaman sağlam tutmayı amaçlayan, sunduğu hizmet ile akılda kalıcı bir firma olmayı amaçlayan Anadolu Hırdavat,  güvenilirliği, müşteri memnuniyeti odaklı şirket politikası ve müşterileri ile bir aile olmayı hedefleyen kampanya ve fırsatlarıyla sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Her geçen gün genişleyen ürün gamı, makine ve hırdavat sektöründe her ürün ve her markayı bünyesinde barındırmayı hedefleyen pazarlama anlayışı ile sektörde adı bilinen bir firma olmayı hedefler.

VİZYONUMUZ

Sektörde yenilikleriyle önde gelen firma olmayı başarmış, sektörü, sanal pazarlamayı ve müşteriyi anlayarak beklentileri karşılama konusunda gerekli adımları atmış, müşterileri ile sağlam bir bağ kurarak bir aile olmayı başarmış olmak, şirketimizin en önemli amacıdır. Sektörün müşteriye sunduğu işleri kolaylaştırma işlevini, kaliteli hizmetle süsleyerek, sanal pazarda güven kurumunu tamamen oluşturmuş bir firma olmayı amaçlamaktayız. Makine ve hırdavat ile alakalı her türlü ürün ve hizmet için rekabet ortamı oluşturmuş ve bu rekabeti  başırılı birşekilde sürdürebilen bir firma olmak, hem rakipleri ile hemde müşterileri ile kurduğu bağlar sayesinde sektörü her türlü açığını ve eksiğini hızlıca giderebilen bir firma olmak ve sektörün ülkemizde gelişmesini ve geliştirilmesini teşvik edecek açılımlar ve politiklar geliştirmek şirketimizin gelecek planları arasındadır. Ayrıca; sadece pazarlama ekonomisi değil, ulusal bazda planlar ve anlaşmalar sağlayarak, rakiplerini birer dost ve ortak olarak sektörün içinde güçlenmeye zorlayarak ve sahip oldukları gücü birleştirip ülkemizin sektörde söz sahibi olmasını sağlamak, şirketimizin uzun vadedeki en önemli hayali ve hedefidir.

Sitemizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, şikayet ve dileklerinizi bize bildirmenizi rica ederiz.

İyi  Alışverişler

Anadolu Hırdavat